Om denna fastighet
Spektakulär lägenhet till salu!
Från individ till individ (inga byråer).
Består av 127 m² plus terrass på 80 m² plus inre uteplats på 15 m² med tvättstuga, Junkers-panna och utrymme för frys med bröstkorg.
Ingång till en stor hall som ger tillgång till ett ljust vardagsrum på 28 m² med två balkonger med utsikt över huvudgatan.
Stort kök med matplats som är helt renoverat med aluminiumtak och bågformad serveringslucka, med tillgång till den inre uteplatsen.
Korridoren ger tillgång till alla sovrum.
2 badrum; en toalett med dusch och ett badrum i sviten med två handfat, bidé, toalett och badkar.
4 sovrum varav 2 är dubbelrum (ett med badrum) och ett av enkelrummen har ett inbyggt omklädningsrum.
Privat terrass på baksidan, med grill och ett träskjul för verktyg, flera fruktträd och en träpergola för sommaren. Den har också en täckt veranda med utgång från det stora sovrummet och utsikt över terrassen/trädgården.
Bekvämligheter.
Centralvärme med gas i hela huset, 2 luftkonditioneringsapparater (en i matsalen och köket och en i sovrummen).
Dubbelglasfönster i vit aluminium och klinkergolv. Dörrar i bokfaner i hela huset, pansrad ytterdörr, kökstak och badrum i aluminium med LED-spotlights.
Helhetsreform för cirka 10 år sedan av hela huset (golv, aluminiumsnickeri, el- och VVS-system, kök och badrum, galleri, terrass etc.).
Alla tjänster finns nära till hands:
Beläget på ett oslagbart läge!
Huset ligger på en gågata med goda förbindelser, med flera busslinjer och tunnelbana. Den ansluter till den kommersiella promenaden (även den för fotgängare) där du kan hitta olika stormarknader och affärer. Framför huset ligger tunnelbanestationen. I hörnet finns CAP, ett apotek och en kommunal marknad. I området finns flera skolor och institut. Några meter bort finns ett stort köpcentrum med biografer, butiker, restauranger och en stor Mercadona, bredvid en stor park. I närheten finns också ett gym och idrottsanläggningar.