Om denna fastighet
DINA DRÖMMARS HUS
SÖKAR PASSION FÖR DETALJER? Om så är fallet, har den här egenskapen attityd och en själ av komfort. Du går genom entrén och du känner dig redan som hemma (DITT HUS), där varje hörn är utformad med koherens, kontinuerlig förvaring, dolda utrymmen som går obemärkt förbi, kombination av texturer i ädla träslag som löper genom hela huset i en oändlig panel av organiska linjer, unika snickeriarbeten av extrem svårighetsgrad, komplexitet och kvalitet.
DITT HUS, i en oas av lugn, all service i närheten, i en stadskärna som ger dig trygghet. I hjärtat av en stad omgiven av skogar och apelsinodlingar, fem minuter från den bästa golfbanan i Valencia (La Galiana Golf), flera vandringsleder från ytterdörren, 20 minuter från stranden och 30 minuter från den stora staden Valencia .
LA CASA GECOHOME, inspirerad av arabiska riader, där, liksom i dem, dess exteriör är diskret och går helt obemärkt förbi, vilket lämnar komforten och lyxen av en exceptionell vistelse inuti.
En hiss som drivs av solenergi (Ottis), går genom dess fem höjder, vilket gör alla våningar, inklusive trädgårdstaket, praktiskt möjligt för personer med nedsatt rörlighet.
SLUTSATSER, bara för att berätta att alla dessa utrymmen är i en byggnad mellan källarens festväggar och fem våningar, där komfort och lyxigt boende är normen. Vi väntar på dig med hopp om att lämna över nycklarna så att du kan börja njuta av en unik upplevelse, utanför de stora turiststädernas rampljus, på en diskret och lugn plats, men samtidigt magnifikt sammankopplad och nära .